Kontakt

O nás


Hezký den,

děkujeme, že jste navštívili stránky naší firmy, která se již od roku 1995 zabývá malířskými a natěračskými pracemi. Věříme, že tisíce spokojených zákazníků nejlépe vypovídají o našem poctivém přístupu a řemeslných dovednostech.

Malujeme pokoje, byty i celé rodinné domy. Firemní klientela se na nás obrací při zkrášlování kanceláří, show roomů, prodejen i továrních hal. Zkušenosti máme z celé řady škol, restaurací, a dokonce i kostelů.

Víme, že materiály potřebují prvotřídní péči, a tak si dáváme záležet i na nátěrech fasád, oken, dveří, zárubní, plotů i zábradlí. Naši zákazníci vědí, že pečlivě se postaráme o jejich střechy, rýny, svody, radiátory a parapety.

Naše služby jsou komplexní. Žádané je zakrývání a přesun nábytku před malováním, poradíme si i s drobnými zednickými opravami a úklidem po malování.

Rozhodně nepřehlédněte dekorativní techniky. Našimi specialitami jsou mimo jiné stříkané tapety Variopaint, plastický nástřik Gota, ale také fládrování – imitace dřeva, batikování, antické vzory Adex Antik – šmouhy a mnoho dalších technik, které přizpůsobí Vašim představám vzhled i vlastnosti materiálů.

Jak to u nás chodí?

Vy zavoláte, my přijedeme, změříme, prokonzultujeme s Vámi nejvhodnější technologii dle podkladu a společně zvolíme materiály a odstíny dle vzorníků.

Dále vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, a to vše zcela zdarma.

Samozřejmostí je doprava po Brně zdarma. Také práce o víkendech i práce v noci je bez příplatku a množstevní slevy 5 – 20 % nejsou výjimkou.

Staré dobré přísloví Náš zákazník, náš pán u nás stále platí.

Těšíme se na shledanou.