Kontakt

Služby


Malování pokojů

Vymalujeme pro Vás jakýkoliv interiér. Novou duši vdechneme pokojíčku, oživíme kuchyni, rozjasníme koupelnu, v prodejně okouzlíme Vaše zákazníky a na úřadu či v nemocnici zpříjemníme chvilky čekání. Probudit fantazii můžete novým nátěrem třeba u svých zaměstnanců. Poraďte se s námi. Řekneme Vám, jaké řešení nejlépe odpovídá Vašim potřebám a představám.

Nátěry

Chcete-li, aby Vám věci dlouho sloužily a nemuseli jste draze investovat do jejich oprav, je třeba o ně přiměřeně pečovat. Správně vybraný a odborně aplikovaný nátěr může pomoci ochránit Váš dům před rozmary počasí, výrazně prodloužit životnost kovových i dřevěných výrobků jako například zábradlí, zabraňuje korozi i odpuzuje vodu. Existují také velmi účinné protipožární nátěry. Všechny tyto služby rádi zajistíme.


Dekorační techniky

Povrchy stěn, dveří nebo třeba oken mohou mít mnoho neopakovatelných podob a vlastností. Tvoříme je dekoračními technikami, které dodají novému nostalgickou patinu a používanému moderní jiskru. Materiály lze vyhladit nebo naopak tvarovat do nejrůznějších tvarů, umíme imitovat dřevo, napodobovat kůži a dodat povrchům starobylý nádech.

Úklid

Už jste někdy uklízeli po malování? Pak jistě víte, že to může být velká dřina a možná ještě náročnější část prací než samotné malování. Když se domluvíme, vrátíme za Vás nábytek na původní místo a uklidíme s pomocí šetrných, ale účinných prostředků všechny dotčené prostory.  Po našem odchodu zkrátka bude vše v původním stavu. Jen stěny budou mnohem krásnější.